tvorba web stránok Girovce

kvalitné a rýchle web stránky pre Vás

Tvorba Eshopov Girovce

kvalitné a rýchle internetové obchody

SEO optimalizácia Girovce

internetový marketing pre Vaše web stránky

Chcem vlastnú webstránku Girovce

Tvorba web stránok Girovce


Dostali ste sa na to správne miesto, ktoré ste hľadali. Ak ste našli našu webstránku, môžete si byť istý, že vieme Vám dať všetko len to najlepšie pre Vašu webstránku. Váš web projekt dostane ten najlepší prístup, ktorý je potrebný na vytvorenie web stránky. Tvorba web stránok Girovce Vám zabezpečí, že Vaša web stránka bude kompletne vyladená k Vašej spokojnosti a rovnako pre spokojnosť vyhľadávačov ( Google, Bing, ... ). Tvoríme web stránky pre klientov v meste Girovce a staráme sa o vytvorené weby pod našou správou, počas celej doby našej spolupráce. Tvorba web stránok u nás = spokojný klient.

Nami vytvorená webstránka bude mať zabezpečenú 100% funkcionalitu, responzívnosť pre rôzne zariadenia a tú najkvalitnejšiu prezentáciu pre Vás. Vaše projekty sú pre nás výzvou a záleží nám na Vašom podnikaní, preto tvoríme web stránky Girovce spoľahlivo a rýchlo, aby náš zákazník bol s našou prácou spokojný. SEO optimalizácia je našou prioritou, aby Vaše stránky ľahko našli vyhľadávače. U nás je Vám zabezpečená registrácia domény, poskytneme Vám nadštandardný webhosting, v prípade potreby Vám vytvoríme virtuálny alebo dedikovaný server, na web stránky Vám nainštalujeme a správne dostavíme SSL certifikát.
Prečítajte si viac o našich službách - Ďalšie služby


Celkový design webstránky je vytvorený na základe všetkých podkladov, ktoré sú pre web stránky dodané. Vašu www stránku ladíme tak, aby bola vzhľadovo v priateľných farbách, ktoré nedráždia oči, a Váš potencionálny zákazník z nej mal príjemný a pútavý pocit. Vaša web stránka má dodať potencionálnemu zákazníkovi všetky potrebné informácie. Webstránky, ktoré máte na našich webhostingových službách, majú pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu systému, rovnako aktualizáciu doplnkov použitých pre rozšírenú funkcionalitu webu. Objednajte si u nás vytvorenie internetovej stránky a poradíme Vám vo všetkých smeroch - Kontakt Girovce

internetové stránky
Prečo si vybrať práve nás pre vytvorenie webstránky:

icon

dôvod 1

Vieme čo potrebujete

Dlhoročné skúsenosti v oblasti internetu a tvorení webstránok nám umožnuje postaviť Vám web stránku na mieru, ušitú presne pre Vás, s funkcionalitou akú potrebujete.

icon

dôvod 2

Poradíme Vám

Naším mottom je "netvoriť", ale poradiť a vysvetliť. Zodpovieme každú Vašu otázku a vyberieme pre Vás najvhodnejšie riešenie Vašej internetovej stránky.

icon

dôvod 3

Primeraná cena za služby

Každý webový projekt je individuálny. Pri cene sa zohľadňujú požiadavky klienta a náročnosť projektu. Všetko však záleží od komunikácie a spoločnej dohody.

Tvorba web stránok Girovce prináša pre Vás: tvorba firemnej web stránky Girovce, tvorba webstránok pre ubytovanie Girovce, tvorba web stránok pre reštaurácie Girovce, tvorba web stránok pre upratovacie služby Girovce, tvorba www stránok pre realitné kancelárie Girovce, tvorba webstránok pre lekárov Girovce, tvorba web stránok pre stavebné firmy Girovce, tvorba web stránok pre obchod Girovce, tvorba prezentačnej web stránky pre Vaše podnikanie Girovce, tvorba modernej a responzívnej web stránky Girovce.

- tvorba web stránok Girovce pre všetko čo potrebujete -

Chcem mať internetový obchod Girovce

Tvorba Eshopov Girovce

Predaj prostredníctvom internetového obchodu si vyžaduje nadštandardnú starostlivosť v oblasti bezpečnosti a plnej funkcionality Vášho eshopu. Tvorba Eshopov Girovce zabezpečuje pre Vás kvalitné, bezpečné a funkčné eshopy, ktoré budú pracovať pre Vás a prinášať Vám financie. Vytvorenie eshopu s plnou optimalizáciu a bezpečnosťou nie je jednoduchá záležitosť, ale ak budete počúvať naše rady, budete mať bezpečný, plne funkčný eshop s mnohými možnosťami a funkciami.

Na začiatku si musíme vysvetliť funkcionalitu eshopu. Potom Vám poradíme ako správne pracovať a vytvárať, aby Váš predaj fungoval. Eshop ponúka neobmedzené množstvo kategórií, produktov, možnosti cien, multivariantov a mnoho ďalšieho, čo Váš budúci zákazník na Eshope ocení. Po vytvorení internetového obchodu naša práca nekončí a ak máte záujem pomáhame Vám v napredovaní eshopu v SEO optimalizačných vlastnostiach. Všetky eshopy prevádzkované u nás majú zabezpečené bezpečnostné aktualizácie a v prípade legislatívnych zmien Vás automaticky informujeme o spôsobe nasadenia na Váš eshop.

Tvorba eshopov Girovce pre Vás vytvorí nie len plne funkčný eshop, ktorý bude pre Vás zarábať, ale aj eshop pútavý pre Vašich zákazníkov. Budete mať množstvo možností, ako si prilákať nových nakupujúcich ľudí a to nie len formou zliav ale aj možnosťou využiť rôzne formy kupónov. Mať eshop od nás znamená pre Vás množstvo marketingových možností. Ak máte záujem o rýchly, kvalitný a bezpečný eshop neváhajte a ozvite sa nám - Kontakt

Internetové obchody sú super ak máte tieto možnosti:icon

Bezpečnosť


Na Vašom eshope pracujete aj s údajmi zákazníkov, preto je bezpečnosť všetkých dát, ktoré prechádzajú cez Váš eshop nesmierne dôležitá. Na bezpečnosť netreba zabúdať hneď od začiatku tvorby eshopu a počas celého prevádzkovania udržiavať aktuálne komponenty a ochrany použité na Vašom eshope, čo Vám tvorba eshopu Girovce zabezpečí.

icon

Funkcionalita


Rôzne eshopy majú rôzne požiadavky na funkcionalitu. Napríklad obchod s oblečením potrebuje pri tovare rôzne varianty veľkostí. Tvorba eshopov Girovce Vám ponúka vytvorenie eshopu s možnosťou rôznych multivariantných možností, rôznym množstvom kategórií a produktov, s rôznymi cenami pre skupiny zákazníkov a mnoho ďalšieho.

icon

Starostlivosť


Starostlivosť o klienta a eshop len pri tvorení eshopu nestačí. My Vám ponúkame starostlivosť počas celej prevádzky eshopu, pokiaľ je pod našou správou. Odpovieme Vám na otázky a poradíme ohľadne funkcionality, obsluhy, či prevádzkovania eshopu. Taktiež zabezpečujeme pravidelnú aktualizáciu systému a komponentov, ktoré sú na Vašom Eshope použité.

Tvorba eshopov Girovce prináša pre Vás: tvorba eshopov Girovce pre oblečenie, tvorba eshopov Girovce pre obuv, tvorba eshopov Girovce pre elektroniku, tvorba eshopov Girovce pre kozmetiku, tvorba eshopov Girovce pre lekárske pomôcky, tvorba eshopov Girovce pre lekárne, tvorba eshopov Girovce pre butiky, tvorba eshopov Girovce pre drogérie, tvorba eshopov Girovce pre hračky, tvorba eshopov Girovce pre autosúčiastky, tvorba moderného a responzívneho eshopu Girovce.

- tvorba web stránok Girovce pre všetko čo potrebujete -

Nabitej batérie

88%

Zaplneného miesta v mozgu

90%

Maximálneho vyťaženia

99%

Nedostatku spánku

100%

icon

10950

vypitých káv

icon

35

vyklikaných klávesníc

icon

20

rokov nervov

icon

180

prebdených nocí

IT služby Girovce

Doplnkové webové služby Girovce

Za roky našej práce sme získali mnoho skúsenosti, ktoré využívame pri našej ďalšej práci. Internetový marketing má mnoho podôb, a patrí k nemu množstvo zaujímavých aktivít, ktoré pomáhajú rozvíjať webstránky alebo Eshopy a podporovať ich predaj. U nás viete získať zostrihanie a podzvučenie videa, rovnako audio zostrihanie. Vieme Vám nahrať audio upútavku a tú vieme použiť vo video kampaniach napríklad na facebooku alebo youtube.

Bez toho, aby sa pravidelne naštudovali nové techniky, potreby, novinky a sledoval spôsob indexovania jednotlivých vyhľadávačov, je veľmi ťažké napredovať vo web stránkach a Eshopoch. No našťastie pre Vás, našli ste nás správne, a vieme Vám pomôcť ako postupovať, aby ste mohli postupne a pravidelne rásť. Vždy je to však tvrdá drina, ale drina sa vyplatí ak nemusíte hádať ale idete na istotu.

Jedným z veľmi dôležitých faktorov pre marketing a postupný rast Vašich www stránok a eshopov je správna inštalácia SSL certifikátu a jeho nastavenie. Aj dnes sa mnohokrát stretávame s tým, že certifikát na webe alebo eshope sa nachádza, ale nefunguje správne a nezabezpečuje Váš projekt alebo len čiastočne zabezpečuje web stránku alebo eshop a preto google tento SSL certifikát berie akoby neexistoval.

Ďalšou dôležitou súčasťou je rýchlosť webstránok rovnako Eshopov. Pod pojmom rýchlosť, máme na mysli správnu komprimáciu webov s plnou funkcionalitou. Klasické webhostingové služby Vám nie vždy dajú výkon, aký potrebujete na dosiahnutie cieľov. Ale u nás myslíme aj na tie najmenšie detaily. Ak sa chcete informovať o všetkých možnostiach a spôsoboch, ktoré Vám vieme poskytnúť, neváhajte nás kontaktovať.

Služby, bez ktorých by webstránky a eshopy nenapredovali sú:webhosting

  webhosting a emaily

Webhostingové služby

len pre našich klientov

Pre web stránky a eshopy našich klientov odporúčame pre rýchlosť, spoľahlivosť a bezpečnosť služieb.

registrácia domény

  Správa a registrácia domén

Registrácia domén

správa a nastavenia DNS záznamov

Pre správnu funkcionalitu a bezpečnosť webu alebo eshopu je potrebný plný prístup k DNS záznamom.

Správa serverov

  Dedikované a virtuálne servery

Správa WEB serverov

pre webstránky, eshopy, e-mail

Ak potrebujete priestor a kapacitu pre Vaše webové projekty, zabezpečíme komplet inštaláciu a správu serverov.

SSL certifikát

  Nasadzovanie SSL certifikátov

SSL certifikáty

Nasadenie pre weby, eshopy, email

Inštalácia SSL certifikátov pre webové projekty pre našich klientov, ale aj hostingové služby ktoré to umožňujú.

WEB referencie Girovce

Referencie webových stránok Girovce

Eshop predáva produkty, stránka predáva Vaše služby, ale každý sa snaží na svojich stránkach ukázať potencionálnemu zákazníkovi, čo dokázal, ako super mu to funguje, čo všetko dokázal vytvoriť, vyrobiť, aký šikovný team ľudí má. Aj my Vám chceme ukázať zopár našich referencií, ktoré sme za svoje pôsobenie vytvorili.

Vybrali sme preto pár webstránok a eshopov, na ukážku našej práce. Našimi rukami prešlo už veľa projektov web stránok a eshopov, ktoré sme vytvorili, preto nie je možné všetky tieto referencie našich webstránok a eshopov vložiť na túto web stránku. Ak budete mať záujem vidieť viac našich referenčných projektov zašleme Vám ich mailom. Referencie web stránok Girovce, stránky a eshopy vytvorené pre celé Slovensko.

Webstránky Girovce cena

Cenník web stránok a eshopov Girovce

Koľko to bude stáť? To je samozrejme otázka každého nášho zákazníka, ktorý sa nám ozve. Tak ako pozeráme na ceny v obchodoch, keď si niečo kupujeme, a hľadáme správne parametre výrobkov, veď predsa nekúpime niečo, čo nám nebude fungovať, alebo je to stará technológia, tak aj pri web stránkach sa cena za web alebo eshop pohybuje v rôznych rozmedziach. Tvorba web stránok a eshopov Girovce Vám po konzultácií s Vami, a po zahrnutí všetkych Vašich požiadaviek na Vašu web stránku alebo eshop, nacení presnú sumu. Web stránka a eshop sa dá vytvoriť lacnejšou formou, dá sa ísť strednou cestou alebo si môžete vybrať drahší variant. Vždy je to o tom, čo očakávate od projektu, a ako náročný bude daný eshop či web stránka. Je jasné, že v najlacnejšej alternatíve nedokážete docieliť tak veľké výsledky... Sú to mnohé hodiny a hodiny práce na každom aj tom najmenšom detaile.Približný rozpočet:

WEB stránka - základná

- od 400€

Tvorba jednoduchej web stránky jednorázovo, bez domény a bez hostingových služieb

 • Vzhľad stránky bez komplikovaných úprav
 • Jednoduchá stránka
 • Zabezpečenie internetovej stránky
 • + dohoda

WEB stránka - štandard

- od 600€

Tvorba klasickej web stránky jednorázovo, bez domény a bez hostingových služieb

 • Vzhľad stránky s uprávou podľa požiadaviek
 • Zložité webové stránky
 • Zabezpečenie internetovej stránky
 • + dohoda

Internetový obchod

- od 600€

Tvorba eshopu jednorázovo, bez domény a bez hostingových služieb

 • Pútavý vzhľad internetového obchodu
 • Nahodenie zaslaných produktov
 • Zaučenie práce v systéme
 • + dohoda

Zásady, ktorými sa riadime


Internetový marketing webstránok a eshopov Girovce

SEO optimalizácia webstránok Girovce

Webstránky, rovnako Eshopy, bez dobre urobenej SEO optimalizácie, nebudú indexované vo vyhľadávačoch tak, ako by ste potrebovali. Tým pádom Vás bude stáť prevádzka platenej reklamy nemálo peňazí, lebo bez reklamy sa vtedy nepohnete. Mnohokrát Vás pri platenej reklame vykliká konkurencia a vy vlastne vyhodíte peniaze za niečo, čo neprinesie želaný efekt. SEO optimalizácia web stránok a eshopov Girovce je preto pre Vás to ideálne a dlhodobé riešenie.

Pri optimalizácií si mnoho ľudí myslí, že doplní do stránky meta tagy hala bala a stane sa zázrak. Lenže my žijeme v realite a vieme, že prútik Haryho Pottera neexistuje a takto spravená SEO optimalizácia, Vás nikam neposunie. Ak teda počujete, že Vám niekto spraví optimalizáciu za pár korún a bude sľubovať zázrak a povie že web stránka alebo eshop bude na prvých miestach spomeňte si na tieto riadky: istotne sa to tak nestane.

Každá SEO optimalizácia je tvorená ako celok od zmyslupných metatagov, po úravu textov, po úpravu rýchlostí webstránky alebo eshopu, až po úpravu zdrojového kódu webstránky a mnohokrát je nutnosťou prerobiť webstránku od začiatku, lebo opravovať niečo, čo už pokazené bolo, je oveľa komplikovanejšie a zdĺhavejšie, ako niečo vytvoriť nanovo. Preto, ak chcete kvalitu myslíte na to, aby SEO optimalizáciu, rovnako webstránku alebo Eshop tvorili správni ľudia, čo vedia, čo robia.

Optimalizácia ušitá na mieru

Internetový marketing

Internetový marketing je pre Vašu stránku dôležitý z hľadiska získavania nových klientov. Čím lepšiu optimalizáciu stránky budete mať, tým skôr Vás potencionálny zákazník môže vo vyhľadávači nájsť. Každý produkt, alebo služba sú rozdielne a preto k ním musíme pristupovať špecificky a vymyslieť krok za krokom ako docieliť, aby ste napredovali.

Stránka ktorá funguje

Dokončený projekt, ktorý odovzdáme klientovi, spĺňa všetky požiadavky funkcionality internetovej stránky, a je možné ho ďalej rozširovať.

Funkcionalita

Bezpečnosť a aktualizácie

Projekty, ktoré nemajú pravidelnú aktualizáciu všetkých doplnkov používaných na webe, môže spôsobiť problémy v indexácií stránky.

Bezpečnosť

WEBstránky kontakt Girovce

Máte nápad, ktorý potrebujete zrealizovať? Potrebujete pomôcť zaktualizovať svoju starú web stránku? Máte na nás iné požiadavky ohľadom webov - eshopov? Kontaktujte nás.

Tvorba web stránok Girovce

 • +421 903 874 121
 • info@webca.sk
 • 080 01 Girovce
  tvorba web stránok a eshopov

  tvorba web stránok, tvorba e-shopov, SEO optimalizácia, registrácia domén, webhosting, SSL certifikáty, správa web serverov...

webdesign

Napíšte nám

Ak ste sa rozhodli pre nás, alebo máte dodatočné otázky kontaktuje nás: